Hej! Tack för din intresseanmälan.


Vad roligt att du är intresserad av att veta mer. Vi kontaktar dig inom kort.

Vi har lång och djup erfarenhet av designad musik

Vi startade företaget 2006 med ett brinnande intresse för vad rätt musik kan uträtta för ett varumärke när det gäller styrka och försäljning. Alla våra medarbetare, från VD och säljare till producenter och musikdesigners, har naturligtvis ett starkt musikintresse, men vi besitter även kompetenser inom musikpsykologi, konceptbyggande och affärsutveckling. Vi har byggt vårt företag från grunden med unika kunskaper och mycket passion. Det tror vi att du upplever när du träffar oss.

Isaac AbdulHamid

Music design
isaac@royalstreaming.com
+46 763 38 52 61

Oscar Mathlin

Head of Music design
oscar@royalstreaming.com
+46 739 81 28 80

Sandra Leto

Music design
sandra@royalstreaming.com
+46 709 72 37 73

Jonas Malm

Music design
jonas@royalstreaming.com
+46 704 69 61 31

Henrik Johansen

Support/IT
henrik@royalstreaming.com
+46 76 008 23 56

Philip Pussinen

Support/IT
philip@royalstreaming.com
+46 76 278 88 03

Gustav J. Nordlindh

CEO / Partner
gustav@royalstreaming.com
+46 734 45 45 45

Jake Benson

Success Manager / Partner (föräldraledig/parental leave)
jake@royalstreaming.com
+46 707 55 41 23

Emilia Maric

Operational manager
emilia@royalstreaming.com
+46 704 85 15 17



Vi är stolta att få jobba med våra kunder!

Vi hjälper flera av Skandinaviens största varumärken med designad musik, det är vi mycket stolta över. Här ser du några exempel på kunder som spelar vår musik varje dag.

Apoteket
client-7eleven
Acne_logo
eko_360
Mio
Bavaria
ellos
Happyhomes
Naturkompaniet
Office Depot
royal-lyko-logo
Fitnesspoint
Nordic C
DW
royal-texas-logo
EM
Blomsterlandet_Logo
client-lexington-125x125
client-granit-125x125
client-netonnet
royal-zanzlosa-logo
client-boomerang
dunkin-donut
Day-logo
Dea
client-flash
client-grandhotel
client_haraldnyborg
Hunkydory1
Monki
client-polar
smarteyes_logo
client-waynes
client-weekday
Coffee
client_erikolsson
client-hemmakvall
client-hooks
client-lager157
client-jayfus
client-moejoes
Pitchers1
client-radhuset
client-sova
Matbaren_logo
Svenssons_Logo
Svenssons_logo
synsam_logo
client-twilfit